Tento internetový obchod používá technologii cookies, dalším používáním těchto stránek soulasíte s jejich ukládáním na Vašem zařízení. (více informací)

Skryté síly drahých kamenů

ÚVODEM

Následující prezentaci "Skryté síly drahých drahých kamenů" můžete využít, přejete-li si dozvědět se něco více o drahých kamenech, z nichž mnohé si u nás můžete i zakoupit.

Jak již název napovídá, kromě informací čistě geologického charakteru se tato prezentace zabývá i těmi vlasnostmi kamenů, které jsou jim tradičně přisuzovány v astrologii a léčitelství. Nutno samozřejmě předeslat, že prezentované léčitelské vlastnosti těchto kamenů nebyly klinicky testovány a jsou uváděny pouze pro Vaši informaci, nikoliv jako vlastnost námi nabízeného zboží.

Tato prezentace, jejímž autorem je RNDr. František Janda, byla obhájena jako součást závěrečné práce z didaktiky na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v roce 1994.

Na vlastní oči můžete zde uvedené informace i se vzorky jednotlivých minerálů shlédnout vystavené v našem obchodě "Suvenýry Pod Hláskou" na hradě Pernštejně.